ارسال رایگان

ارسال سفارش های شهر تهران با ارزش بیشتر از 75000 تومان به صورت رایگان می باشد. ارسال یک تا سه روز پس تایید سفارش و طبق زمان اعلامی که به مشتریان از طریق پیامک اطلاع رسانی شده است ، انجام می گردد. پرداخت مبالغ سفارشات شهر تهران با ارسال عادی، به صورت پرداخت در محل و یا پرداخت آنلاین با درگاه الکترونیکی سایت باچونه امکان پذیر می باشد.

ارسال سفارش های شهر های دیگر با ارزش بیشتر از 75000 تومان به صورت رایگان می باشد. ارسال توسط پست انجام خواهد شد و کد رهگیری رسید پستی طی 24 ساعت پس از ارسال به مشتریان از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد. این سفارش‌ها با زمان تقریبی 2 تا 4 روز تحویل مشتریان میگردد. پرداخت مبالغ سفارشات شهرستان ها تنها با پرداخت آنلاین درگاه الکترونیکی سایت باچونه امکان پذیر می باشد.

ارسال سفارش های شهر تهران با ارزش کمتر از 75000 تومان به مبلغ ثابت 8000 تومان می باشد و برای سفارش دیگر شهرها طبق تعرفه شرکت پست خواهد بود. سایر شرایط زمانی ارسال و اطلاع رسانی ها موارد مندرج بالا بود و تغییری نخواهد داشت.

ارسال اکسپرس در حال حاضر تنها برای سفارشات شهر تهران امکان پذیر می باشد . هزینه ارسال برای سفارش های باارزش بالاتر از 100 هزار تومان رایگان می باشد و برای سفارشات کمتر از 100 هزار تومان مبلغ ثابت 8000 تومان به فاکتور افزوده می شود. ازسال این سفارشات ظرف 6 ساعت پس از تایید خواهد بود. پرداخت آنلاین در سفارش‌هایی که از طریق این سرویس ارسال میشوند الزامی است.

قبلاً در باچونه ثبت نام نکرده اید؟ ثبت نام در باچونه
کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ بازنشانی کلمه عبور
قبلاً در باچونه ثبت نام کرده اید؟ ورود به باچونه
نام و نام خانوادگی تحویل گیرنده*
شماره تماس اضطراری (تلفن همراه)*
شماره تلفن ثابت تحویل گیرنده*
کد شهر*
استان*
شهر*
آدرس*
کد پستی*